ATG heeft al sinds 1993 ervaring op het gebied van documentatie, machineveiligheid en opleidingen.
ATG heeft al sinds 1993 ervaring op het gebied van documentatie, machineveiligheid en opleidingen.
Binnen de onderneming zijn zowel technici als onderwijskundigen werkzaam. Dat stelt hen in staat
technische know-how te koppelen aan een goed onderbouwde en didactisch verantwoorde uitwerking.
Van 1993 tot 2003 was ATG werkzaam onder de naam Imechcon, eind 2003 werd de naam gewijzigd in ATG Safety & Training B.V.
Begin 2008 heeft ATG de afdeling documentatie van SDL International te Hengelo overgenomen, eerder werkzaam onder de namen Stork TPS en Alpnet. Door deze overname is ATG in staat grotere en meer complexe projecten uit te voeren en zijn een aantal nieuwe relaties gelegd.
In oktober 2015 is ATG verhuisd van Oldenzaal naar Hengelo. Op het centraal gelegen bedrijventerrein Westermaat geeft het nieuwe, ruime kantoorpand ATG de mogelijkheid om verder door te groeien en ook trainingen op de eigen locatie te verzorgen.
De technisch adviseurs, technisch schrijvers en onderwijskundigen van ATG zijn stuk voor stuk doorgewinterde professionals met veel ervaring op hun vakgebied. Zij zijn in staat organisaties te ondersteunen en op een hoger plan te brengen met het schrijven van technische documentatie of het beantwoorden van CE-vraagstukken.
Bij ATG Safety & Training heerst een prettige, informele sfeer. Deze sfeer nemen zij ook mee naar hun klant. Ze zijn pragmatisch ingesteld, ze hebben veel oog voor detail en hun inlevingsvermogen is groot. Dat alles is nodig om de beste kwaliteit documentatie te leveren zodat ze verder kunnen blijven groeien en ontwikkelen als organisatie.
Technisch Schrijver is een vak waar al je kennis van en ervaring met techniek samenkomt. En als jij ondernemend ingesteld bent, communicatief sterk en je hebt een sterk gevoel voor taal, dan zou er wel eens een Technisch Schrijver in jou kunnen schuilen.